YAT MOTORLARI SES YALITIMI
YAT MOTORLARI SES YALITIMI
  • Register

Yat Motoru Ses Yalıtımı; Bütün yatlardaki gürültüyü, yat motorunun marka ve modeline bağlı olarak belli oranda azaltmak amacıyla uygulanır. Yat motorlarının içlerine, yanlarına, panellerine her yerine uygulanır. Ayrıca yatların konstrüksiyonuna göre motor bölmesi ile kabin arasındaki bölmeye de yalıtım uygulanabilir.

 

Kursun bariyerli aksutik ses yalitim sungerleri tekne yat motorlari ses yalitimi

 

Yat motor kabinlerinde ses yalıtımı ve ses izolasyonu hizmetleri vermekteyiz. Çift akustik sünger arasına, doğal kauçuk bariyer yerleştirilerek iletkenliği minimize edilmiş bu izolasyon süngerleri, kirlenmeye yağ, toz ve alüminyum folyolar ile kaplanmaktadır. Ses yalıtım değerlerine pararlel olarak ürün güçlendirilmektedir.

Profesyonel bir yat marine yalıtım ürünü olup yüksek ses yutum değerlerine sahiptir. Ses yalıtımın kalitesini iletkeinliği düşürmeye yarayan kaucuk ses yalıtım bariyeri kullanarak sağlanmaktadır. Dilerseneiz eksstra olarak bu bariyeri makine odanıza alt kalkan olarak yine kullanabilirsiniz. Kaucuk ses yalıtım bariyeri kendi başına mükemmel bir ses kesici bariyer görevi görmektedir

ANA SAYFA

SES YALITIMI

SES İZOLASYONU

AKUSTİK SÜNGERLER

AKUSTİK KUMAŞ

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

İLETİŞİM