TİYATRO ODASI SES YALITIMI
TİYATRO ODASI SES YALITIMI
  • Register

Tiyatro Salonları Ses Yalıtımı; Tiyatro salonu ses yalıtım uygulamasında tiyatro salonları için ses akustiğini düzenler, istemediginiz sesleri yalıtır ve dışarıdaki seslerden uzak bi şekilde tiyatro sanatınızı sergileyebilirsiniz.
Tiyatro salonlarında, en ufak bir gürültü dahi hatalara neden olabilmektedir. Bunun için ses yalıtım uygulaması yapmanızı öneriyoruz. Mekanlarınızdaki asansör seslerinden rahatsız oluyorsanız profesyonel olarak alternatif bir çok ses yalıtım süngerleri üretmektedir.Asansör Daireleri Ses Yalıtımı sağlamak istiyorsanız Firexpan Sünger , Bondex Sünger , Bariyerli Ses Yalıtım Sünger , Rebounded Sünger , Echobone Sünger çeşitlerimizi önerebiliriz.

ses yalitim sunger tiyatro salonlari ses yalitimi

Tiyatro salonların akustik düzenleme , akustik izolasyon ve ses yalıtım çözümleri sunmaktayız.Tiyatro Salonu Akustik Ses Düzenleme Salonlardaki akustik problemleri oldukça geniş ve bir çok parametreleri ihtiva eder, mesela : hacım, salonun şekli, salon duvarlarının şekillendirilişi, absorbsıyonu, eşyalar, ses kaynağının karakteristikleri, dinleyiciler veya ses alıcı maddelerin varlığı v.s Konuşma veya müzikte iyi bir akustik temini için aşağıdaki şartlar sağlanmalıdır .

ANA SAYFA

SES YALITIMI

SES İZOLASYONU

AKUSTİK SÜNGERLER

AKUSTİK KUMAŞ

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

İLETİŞİM