Stüdyo Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı Fiyatları, Stüdyo Ses İzolasyonu
STÜDYO SES YALITIMI
  • Register

Stüdyo Ses YalıtımıAkustik süngerler ve melamin süngerler ortamdaki gürültüyü emmek için kullanılmaktadır duvar ve tavanlara uygulanan bu malzemelerin tek başına yetersiz kaldığı yerlerde bariyerli modelleri de üretilmektedir. Stüdyo odalarında bariyerli akustik sünger kullanılarak ses yalıtımı yüksek seviyede verim alabilirsiniz. Akustik bir ortam oluşturmak için kumaş kaplı paneller uygulanabilir.

 studyo odasi ses yalitimi

Stüdyolarda tercih edilen stüdyo ses izolasyon malzemeleri ise melamin süngerler, kumaş kaplı paneller, akustik oda kitleri, akustik süngerler ve basstrap süngerlerdir. Stüdyolarda kumaş kaplı panellerin kullanım amacı ise uygulandığı ortamdaki yankıyı ortadan kaldırmaktadır. Basstrap süngerler de duvar köşelerinde kullanılmakta ve stüdyodaki yüksek ve orta düzeydeki sesin bass frekansını düzenlemektedir.

studyoodasisesyalitimlari

Stüdyo gibi ses dalgalarının şiddetli olduğu yerlerde yalıtım yapılmadığı durumlar burada bulunan kişilerin sağlıksız ve kalitesiz olmalarına neden olacaktır. Ses yalıtımı yaparak oluşan yüksek düzeydeki gürültüler, ekolar ve yankılar azaltacaktır. Stüdyo Ses Yalıtımı yaptırarak sağlıklı ve kaliteli bir çalışma ortamı oluşturmuş olursunuz. 

Stüdyo Odası Ses İzolasyon Uygulamalarımızın Resim Görselleri;

telefonLOGO

ANA SAYFA

SES YALITIMI

SES İZOLASYONU

AKUSTİK SÜNGERLER

AKUSTİK KUMAŞ

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

İLETİŞİM