Ofis Ses Yalıtımı, Ofis Ses Yalıtım Malzemeleri
OFİS SES YALITIMI
  • Register

Ofis Ses Yalıtımı; Akustik sünger ve akustik paneller kullanılarak ofis odalarının ses yalıtımı sağlanmış olur. Aynı zamanda ses yalıtım malzemeleri koku yapmaz, yanmaz, küflenmeye karşı özelliğe sahiptirler. Ofis içerisinde oluşabilecek sorunları duvarlara, zemine veya tavana ses yaltımı yapılarak ortamın ses izolasyonu sağlanmış olur. Ofis odalarında kullanılacak malzemeler teknik ekibimiz tarafından belirlenip hangi malzemelerin kullanılması gerektiği belirlenir. Doğru analiz sonucu doğru çözümler sunmaktayız.

ofissesyalitimi

Dışarıdan gelen  seslerinin  mekana girişini engelleyebilmek için ses kesici malzemeler ile duvarlara bir ses yalıtım uygulaması  yapılmalıdır. Yerine göre doğru malzemeler kullanıp ofis içerisinde oluşabilecek rahatsız edici sesleri en aza indirebilirsiniz. Ofis odalarında kullanılacak ofis ses yalıtım malzemelerinin dekoratif yönden de ortama şık bir hava katmaktadır.

ofis odasi ses yalitimi

Çalışma ortamlarında çalışanların performansı ortamın akustik düzenlemesine bağlıdır. Ofis içerisinde oluşabilecek rahatsız edici sesler gürültü, uğultu gibi durumlar iş yerlerindeki çalışanların iş verimini düşürmektedir. Aynı zamanda çalışanların sağlık sorunları bakımından da sıkıntı yaratmaktadır. Bu tür ofis ortamlarında ofis içerisinde ses yalıtımı yaptırılmalıdır.

telefonLOGO

ANA SAYFA

SES YALITIMI

SES İZOLASYONU

AKUSTİK SÜNGERLER

AKUSTİK KUMAŞ

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

İLETİŞİM