Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı, Call Center Akustik Yalıtım
ÇAĞRI MERKEZİ SES YALITIMI
  • Register

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı; Ses yalıtımı  sesi tamamen kesmez. Sadece ses yoğunluğunu en aza indirilir.Ortamda ses yalıtımlı paneller, masa ara bölme, akustik paneller, akustik süngerler veya kumaş kaplı paravanlar tercih edilir. Uygulanacak alanın ses yoğunluğuna göre ses yalıtım malzemeleri seçilir. Küçük alan veya kısa mesafeli alanlar için ise masa seperatör malzemeleri kullanılır.

cagri merkezi ses yalitimi call center ses yalitimi

Masa seperatörleri yan yana olan masaların aralarına yerleştirilip kısa mesafede oluşabilecek seslerin kesmekte yardımcı olmaktadır. Masa seperatörlerin masa düzenine de katkı sağlamaktadır. Çağrı merkezi , duvar yalıtımı için akustik süngerler ve akustik paneller kullanılır.  Çağrı merkezi ortamlarında paravanlar kullanılarak ortama yeni bölümlerde oluşturulabilir.

cagri merkezi ses yalitimi call center ses yalitimlari

Duvar ve tavan için  ses yalıtım süngerleri  ve ses emici akustik paneller kullanılır.  Masalar arası ise masa seperatörleri ve ara bölmeler için ise kumaş kaplı paneller tercih edilir. Çağrı merkezlerinde ortamın çok fazla gürültülü olması nedeniyle ses yalıtımı yapılması gerekmektedir. Telefonla müşteri ile konuşulduğu zaman sesin karşı tarafa daha iyi iletmek için ses yalıtımlı malzemeler kullanılması gerekmektedir. Çağrı merkezi binasında bulunan kişilerin sesleri birbirine karışarak işlerin aksamasına ve işe adapte olma yönünden olumsuz etkilemektedir.

 

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı Uygulamalarımızın Resim Görselleri;

telefonLOGO

ANA SAYFA

SES YALITIMI

SES İZOLASYONU

AKUSTİK SÜNGERLER

AKUSTİK KUMAŞ

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

İLETİŞİM