SERVER KABİN ODASI SES İZOLASYONU
SERVER KABİN ODASI SES İZOLASYONU
  • Register

Yapılan uygulamada iyi bir ses kesim işlemi sağlanabilir tabi kaliteli ve doğru malzemeyi kullanırsanız. Server odalarındaki kabinlerde oluşan sesler genelde yüksek frekanslı sesler değildirler. Ama bu ses yalıtımı veya izolasyonu yapılması gerekmez anlamına gelmez. Yüksek frekanslı rahatsız edici seslerin olduğu server odaları için ses izolasyonu şarttır. Yapılan uygulamada iyi bir ses kesim işlemi sağlanabilir tabi kaliteli ve doğru malzemeyi kullanırsanız.

Server, sunucu odaları veya kabinleri için ses izolasyonu uygulama ve malzemeleri mevcuttur. Rahatsızlık veren gürültü çıkartan server odaları (data center) için ciddi bir ses izolasyonu yapılması gerekiyorsa tüm duvar ve tavan hatta gerekliyse zemin için ses kesici ürünler ile uygulamalar yapılmalıdır.

Öncelikle uygulama yapılmadan önce makinelerin çalışma performansının etkilememesi kabinler içinde yanmayan ürünlerin kullanımına özen gösterilmelidir. Ses izolasyonu ciddi bir iştir 10 yıllık tecrübesiyle uygulama ekibimiz hizmetinizdedir.

Gürültüyle savaşmanın en etkili yolu olan gürültü denetimi, gürültünün insan üzerinde oluşturacağı zararlı etkileri en aza indirmek için alınacak önlemleri kapsar. 

ANA SAYFA

SES YALITIMI

SES İZOLASYONU

AKUSTİK SÜNGERLER

AKUSTİK KUMAŞ

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

İLETİŞİM