MAKİNE ODASI SES İZOLASYONU
MAKİNE ODASI SES İZOLASYONU
  • Register

Makine odası ses yalıtımı gürültü izolasyonu akustik izolasyon uygulamaları yapmaktayız.  Ses yalıtımı ve akustik izolasyon uygulamalarında uzman ekip profesyonel hizmet garantili iş teslimi ve referans listemiz ile...
Bir odadan dışarıya en titreşim / ses transferi mekanik yollarla oluşur. Titreşim tuğla, ahşap ve diğer katı yapı elemanları doğrudan geçer. Bu, titreşim güçlendirilmiş ve ikinci alanda duyulur bir sondaj kurulu olarak hareket eden bir duvar, tavan, zemin veya pencere, gibi bir elemanı ile karşılaştığında. Mekanik bir iletim daha verimli, daha hızlı ve daha kolay aynı başlangıç ​​gücü bir hava iletim daha güçlendirilmiş olabilir olduğunu.

Makine Odası Ses Yalıtımı ; Makine bir parça kendi istikrarını etkileyebilecek titreşimler neden olabilir, ya da diğer ekipmanları transfer titreşimler etkilenebilir. Kaynağı ne olursa olsun, sürekli titreşim makine performansı üzerinde olumsuz bir etkisi var ve personel için gürültülü ve rahatsız edici ortam yaratabiliriz. Ya alıcı ya da titreşim kaynağı ekipman kendisi ve operatörler için büyük faydalar sağlayabilir.

 

ANA SAYFA

SES YALITIMI

SES İZOLASYONU

AKUSTİK SÜNGERLER

AKUSTİK KUMAŞ

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

İLETİŞİM