HİDROFOR ODASI SES İZOLASYONU
HİDROFOR ODASI SES İZOLASYONU
  • Register

Hidroforlar binalarda, dairelerde, villalarda, site ve yüksek binalarda şebeke su basıncının yeterli olmadığı durumlarda şebeke suyunun veya depolardan basınçlı su ihtiyacının karşılanması amacıyla kullanılır. Kısaca su basıncının yetersiz kaldığı her yerde kullanılan su basınçlandırma sistemleri diyebiliriz.Hidrofor cihazları üst kattaki dairelere çalıştığında şiddetli bir şekilde rahatsızlık verir biz AYTÜRK akustik olarak hidrofor -odalarına ses yalıtımı yaparak sizi bu gürültüden kurtarıyoruz.

Hidroforlar dairelerde, binalarda, villalarda ve sitelerde su basıncı yetersizse veya basınçlı su ihtiyacı için kullanılır. Su basıncı yetersiz olan her yerde kullanılır ve su basınçlandırma sistemide diyebiliriz. Hidrofor cihazları çalıştığı zaman rahatsız edici bir gürültü çıkarabilir. Bu nedenle hidrofor odalarına ses yalıtım yaptırarak bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Hidrofor odalarında ses izolasyonu önemlidir. Gürültülü çalıştığı için rahatsız edici sesleri engellemek için ses yalıtımı yapılması gerekir.

Hidrofor odalarında makineden çıkan gürültüyü ve rahatsız edici sesleri ses izolasyonu ve yalıtım uygulaması ile önleyebilirsiniz. Gürültüyü önlemek ve insan üzerinde bırakacağı zararlı etkileri asgariye indirmek için ses izolasyonu yaptırmalısınız.

 

ANA SAYFA

SES YALITIMI

SES İZOLASYONU

AKUSTİK SÜNGERLER

AKUSTİK KUMAŞ

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

İLETİŞİM