Yanmaz Yumurta Sünger, Akustik Yanmaz Yumurta Sünger
YANMAZ YUMURTA SÜNGER
  • Register

Yanmaz Yumurta Sünger; Akustik desenli olan bu yanmaz süngerler istenilen metraj ile üretimi gerçekleştirilerek duvar ve tavanda bir çok istenilen alanda uygulanabilmektedirler. Birinci sınıf malzemelerden üreimi gerçekleştirilen yumurta sünger ortam akustiğinin düzenlenmesinde en etkili malzemelerden bir tanesidir.

Sena foam akustik yanmaz yumurta sungeri

Yüzeyi yumurta kutusu şeklinde olan akustik ses yalıtım süngeridir. Yumurta süngerler yüksek ses yutum katsayısına sahip akustik sünger çeşitlerinden sadece birisidir. Akustik düzenlemelerde kullanılan yumurta ses yalıtım süngeri tek başına güçlü bir ses izolasyonu sağlamaz. Ciddi ses kesmek için bariyerli modelleri kullanılmalıdır. Ses emici özellikte yanmaz birinci sınıf malzemeden üretilmektedir.

yanmaz akustik sungerler

Yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahiptirler. Ayrıca yüksek performanslı akustik köpüktür. Ses yutma performansı çok iyi olan bu ürün, yüksek hava hızlarında bile herhangi bir aşınmaya maruz kalmaz. Yanmazlık özelliği, hafifliği, son derece hızlı montaj edilebilmesi, ses ve ısı yalıtımını aynı anda sağlayabilmesi ve esnemeyen yapısı montaj sonrasında tüm duvar satıhı bir bütün haline gelmektedir. Yapılarda yoğun olarak tercih edilmektedir.

yanmaz yumurta sunger

Hava içerisinde parçacıklar halinde yayılmaz. Orta ve yüksek frekans aralığında maksimum performansta çalışan yanmaz akustik süngerler, kurşun ve pvc bariyer gibi malzemelerin eklenmesi ile sesin akustik düzenlemesinde ve sesin yalıtımında yüksek performans gösterirler. İçeriğindeki kimyasallar zararlı atık ihtiva etmez ve yanma sonucunda zehirli gaz çıkarmamaktadır. Yanmaz süngerl genellikle üzerine bir uygulama yapılmayacak bölgelerde ses emilimi sağlaması için kullanılır.

yanmaz yumurta sungerler

akustik yanmaz yumurta sungeryanmaz yumurta sungerci

telefonLOGO

ANA SAYFA

SES YALITIMI

SES İZOLASYONU

AKUSTİK SÜNGERLER

AKUSTİK KUMAŞ

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

İLETİŞİM