YANMAZ PİRAMİT SÜNGER
YANMAZ PİRAMİT SÜNGER
  • Register

Yanmaz Piramit SüngerPoliüretan adı verilen malzemeden üretilmektedir. Piramit süngerler şekil olarak piramite benzediğinden dolayı piramit ismini almıştır bu süngerler akustik ses yalıtımı süngerlerinden biridir. Bu süngerler akustik düzenlenmenin yanı sıra ortama şık bir hava kattığı için de tercih edilen ses yalıtımı süngerlerindendir.

Sena foam yanmaz akustik sungerler

Akustik piramit süngerlerin yanmaz ISO sertifikalı modelleri ve yapışkanlı modelleri üretilebilmektedir. Solid bazlı yapıştırıcı ile de uygulanabilmektedir. Bu süngerlerin kullanım alanları ise genelde stüdyo, müzik odası, reji odası, prova odası gibi mekanlarda daha çok tercih edilmektedir ve bu süngerler küflenmez ve koku yapmazlar.

Yanmaz sungerler

Piramit süngerler akustik düzenleme de kullanılan güzel görünüşü ile vazgeçilemez bir akustik ses yalıtım süngeridir. Akustik piramit süngerlerin uygulaması oldukça esnek ve kolaydır. Kendinden yapışkanlı modelleriyle çok kolay bir şekilde duvara yapıştırılabilmektedirler.

pi 3 1

Kullanım alanları oldukça geniş olan akustik piramit süngerler 100*100 cm ebatlarında 10 m2'lik paketler halinde satılmaktadırlar. Ses yutum oranı kalınlık ve yoğunluklarına göre değişkenlik göstermektedir. 50 DNS, 70 DNS ve 90 DNS yoğunluklarda üretilen akustik süngerler plakalar halinde müşterilere sunulmaktadırlar.

pi 4 1

Sena foam yanmaz akustik sungerler

ANA SAYFA

SES YALITIMI

SES İZOLASYONU

AKUSTİK SÜNGERLER

AKUSTİK KUMAŞ

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

İLETİŞİM