Renklı Yumurta Sünger, Renkli Yanmaz Yumurta Sünger
RENKLİ YUMURTA SÜNGER
  • Register

Renkli Yumurta Sünger; Şekli iribariyle yükseks ses yutum performansına sahip ses izolasyon malzemeleridir. Ses izolasyonunda sıklıkla kullanılan akustik süngerlerdendir. Yumurta şekli kazandırışmış, açık gözenekli efor poliüretan bazlı viyol akustik yumurta sünger, akustik ses izolasyon ve yalıtım malzemesidir.

Yumurta sunger renkli 840x549

Yumurta süngerler akustik köpük ailesinden olup açık hücreli efor poliüretan bazlı akustik malzemelerdir. Ses emilim değeri yüksek olan ve akustiği düzenlemekte kullanılan akustik renkli yumurta süngerler, ses yalıtım ve izolasyon uygulamalarında kullanılır. Dekoratif yapısı ile ev işyerlerindede tercih edilmektedir. Mükemmel ses yutma özelliği sayesinde ortamdaki sesin, dengeli biçimde emilmesini sağlar. Küf tutmaz nemden etkilenmez. Ortamdaki akustiği sağlayarak yankılanmayı engeller.

tablo3 2

Akustik süngerlerin üzerini kadife kumaş kaplayarak renklediriyoruz. Ral kartelasına bağlı olarak istenilen renkte akustik kumaşı flog yöntemi ile ürünleri boyuyoruz. Hem renkler kalıcı ve canlı oluyor. Akustik renkli yumurta sünger hemde yüksek akustik değerlere ulaşıyor. Ses emilim soğurucu özelliğini artırmaktayız. Renkli yumurta süngerler, özellikle tv ses kayıt stüdyoları gibi prestij isteyen müşterilerimiz için ürettik. Akustik renkli yumurta sünger kalitesi serna foam farkıyla hissedilir.

tablo3 1

Viyol renkli yumurta sunger

Renkli viyol yumurta kopuk sunger modelleri1

Renkli viyol yumurta kopuk sunger modelleri

Renkli viyol yumurta kopuk sunger modellerimiz

Viyol yumurta kopuk sunger modelleriViyol yumurta kopuk sunger modelleri 025

telefonLOGO

ANA SAYFA

SES YALITIMI

SES İZOLASYONU

AKUSTİK SÜNGERLER

AKUSTİK KUMAŞ

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

İLETİŞİM