KADİFE PANELLER
KADİFE PANELLER
  • Register

Renkli akustik sunger tekno touch kadife kumas panel 021 840x560

 

Renkli Akustik Süngerler : Yanmaz akustik ses yalıtım süngerlerinin üzeri kadife kumaş ile kaplanarak renklendirilmesinin yanı sıra, akustik ses emilim izolasyon değerlerinin iyileştirilmesi sağlanmıştır.Her türlü desende ve plakada üretim imkanı sağlayan renkli akustik sünger paneller monatj kolaylığının yanı sıra dekoratif özelliği ilede tercih sebebi olamaktadır.Ral kartelası renklerine bağlı 50 cm x 50 cm Plaka ölçülerinde kenarları pahlı olarak üretilmektedir.Kadife Kumaş Kaplı Sünger Paneller.

 

kadife 1

 

Renkli akustik sunger tekno touch kadife kumas panel 026

 

İpeksi Kadife Kumaş Kaplı Akuatik Malzeme ; akustik ses emici yalıtım süngeri sesi emerek & soğurarark ses kalabalığını & karmaşasını ortadan kaldırır.Akustik süngerlerin kullanım alanı tahmin edebileceğinizden çok daha geniştir. Bizim amacımız ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerde kullanımını sağlamaktır.Genellikle stüdyo, ses kayıt odası, prova odası, mix odası, reji odası gibi mekanlarda bu uygulamaları yapmaktayı

AKUSTİK KADİFE KUMAŞ KAPLI PANEL : Akustik Ses Yalıtımına İhtiyaç Duyulacak Her Mekanda Kullanılmaktadır.

ÜRÜN EBADLARI : 50 CM X 50 CM / 100 CM X 100 CM / 100 CM X 200 CM

 

kadife 2

 

Teknotac - Tekno Touch Avantajları : Yeni ipeksi akustik ses emici yalıtım süngerinin diğer akustik süngerlerden farkı ateş geciktirici,ipeksi ve daha esnek olmasıdır.Kendinden yapışkanlı olanları da mevcuttur.Görünüşüyle ortama daha güzel görüntü kazandırdığı gibi gereksiz seslerden kurtulduğunuz için çok kullanışlıdır.Düz akustik sünger,akustik yumurta sünger,akustik labirent sünger,akustik spesiyal sünger olmak üzere 4 çeşidi vardır.

 

kadife 3

 

Tekno Taç yalıtım süngeri gürültünün olduğu yerdei sesi emerek ses kalabalığını ortadan kaldırır.Akustik süngerlerin kullanım alanı tahmin edebileceğinizden çok daha geniştir. Bizim amacımız ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerde kullanımını sağlamaktır.Yeni ipeksi akustik ses emici yalıtım süngerinin özellikleri diğer süngerlerden pek farklı değildir.Sadece yanma geciktirici ipeksi olması diğer süngerlerden ayırıcı özellikleridir.Kendinden yapışkanlı olanları da mevcuttur.Bordo,lacivert ve kırmızı renkleri renk kategorileri arasındadır..

Kullanım Alanları : Genellikle stüdyo,Ses kayıt odası,Prova odası,Mix odası,Reji odası vb.
Sünger Çeşitleri : Düz Akustik Sünger, Akustik Yumurta Sünger, Akustik Labirent Sünger, Akustik Special (spesiyal) Sünger İle Basotect.
Boyutları: 50 cm x 50 cm Kalınlığı : 30 mm ( Özel Kalınlıkta ve Ebadda & Desende Üretim Mümkündür )

 

kadife 4

 

İpeksi Tekno Touch ses yalıtım süngeri sesi emerek başınızı ağrıtan sizi rahatsız eden seslerden sizi korur.Akustik süngerlerin kullanım alanı tahmin edebileceğinizden çok daha geniştir. Bizim amacımız ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerde kullanımını sağlamaktır.Yeni ipeksi akustik tekno touch ses emici yalıtım süngerinin özellikleri diğer süngerlerden pek farklı değildir.Sadece yanma geciktirici ipeksi olması diğer süngerlerden ayırıcı özellikleridir.Kendinden yapışkanlı olanları da mevcuttur.Bordo,lacivert ,yeşil ve kırmızı renkleri renk kategorileri arasındadır. Akustik süngerlere alternatif renkli olarak üretilen yüzeyi ipeksi ses yalıtım süngeri tekno taç olarakta bilinmektedir. Yüzeyi değişik formlarda ve düz olarak üretilebilen ipeksi akustik süngerler ses emici ve akustik düzenleme sağlayan yalıtım süngeridir.

 

Akustik Yumurta Piramit Labirent Süngerleri Renkli Kadife Kumaş İle Kaplıyoruz.Sinema Salonunuzu Siz Tasarlayın...Akustik Süngerlerin Üzerlerini Akustik Kadife Kumaş İle Kaplıyoruz.Ses Yutum Değeri Yüksek Olup Ofis ve Evleriniz İçin Vazgeçilmeziniz Olacak.Her Türlü Desene Boyama Tekniği İle İpek Kadife Pürkütmekteyiz.Profesyonel Bir Kaplama Olan Bu Ürün Tüm Sinema Salonları İçin Ekonomik ve Kaliteli Bir Çözüm Olacaktır.Yenilikçi Ürünler Geliştirmeye Devam Edeceğiz. Ayrıca Her Türlü Fosforlu Renkte Kadife Kaplayabilmekteyiz.

Renkli akustik sunger tekno touch kadife kumas panel 020 830x623

 

Dekoratif Akustik Duvar Panelleri & Tabloları : Akustik Süngerlerin Yüzey Deseni Nasıl Olursa Olsun, İpeksi Kadife Kumaş İle Boyanarak İstenilen Renkli Sünger Elde Edilmesinin Yanı Sıra Yüksek Ses Emilim Değerine Sahip Yenilikçi Ürünlerdendir.Ekonomik Bir Ürün Olan Tecnotouch '' Sünger Panel '' Tüm Sinema Salonu Kaplamalarına Yeni Bir Soluk Kazandırmaktadır.Siz İsteyin Hayelinizdeki Renkleri Üretelim.

 

Renkli akustik sunger tekno touch kadife kumas panel 022

 

Renkli akustik sunger tekno touch kadife kumas panel 016

 

ANA SAYFA

SES YALITIMI

SES İZOLASYONU

AKUSTİK SÜNGERLER

AKUSTİK KUMAŞ

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

İLETİŞİM