Melamin Yumurta Sünger, Yanmaz Akustik Basotect Köpük
BASOTECT YUMURTA SÜNGERİ
  • Register

Basotect Yumurta Sünger; Bu akustik süngerler her hangi bir yanmazlık katkı kimyasalı ilave etmeden mükemmel bir yanmazlık özelliği gösterir. Aşırı sıcaklık dalgalanmalarında 180 dereceden 200 dereye hatta 240 dereceye kadar çalışabilir. Mükemmel akustik özellikleri, güvenli yanmazlık karakteristiği ve düşük ağırlık nedeniyle tren yolu taşımacılığında vagon,deniz yolu ve hava yolu taşımacılığında kullanılmaktadır.

Akustik viyol basotect melamin sunger 004 840x366

Akustik ses düzenini sağlamak amacıyla bir çok alanda sıkça tercih edilebilen bir ses yalıtım malzemesidir. Yüksek ses emici ve ses yutucu değerlere sahip süngerler pek çok alanda kullanılabilmektedirler. Yüzeyi yumurta kutusu şeklindeki süngerler poliüretan ham maddesinden üretilmektedirler.

Akustik viyol basotect melamin sunger 002 840x502

Antibakteriyel yapıya sahip yanmaz akustik süngerlerdir. Ses yutumu ve yalıtımı sağlayan melamin süngerler genellikle hastane, okul gibi alanlarda kullanılabilmektedirler. Uygulaması esnek ve kolay olan melamin süngelerin ayırca kendinden yapışkanlı modelleri de mevcuttur. Beyaz ve gri renk seçeneği olup mükemmel akustik özelliği sunmaktadır.

Akustik viyol basotect melamin sunger 006 840x630

Akustik viyol basotect melamin sunger 007 840x472

Özellikle hastanelerde,okullarda, stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler. Basotect melamin süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınızdada kullanabilirsiniz. Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Basotect melamin süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır. Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleride vardır.

bariyerli melamin sungerlermelamin special sunger

telefonLOGO

ANA SAYFA

SES YALITIMI

SES İZOLASYONU

AKUSTİK SÜNGERLER

AKUSTİK KUMAŞ

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

İLETİŞİM