Melamin Piramit Sünger, Basotect Piramit Sünger
BASOTECT PİRAMİT SÜNGER
  • Register

Basotect Melamin Süngerler; Düşük dansite, yanmaya karşı yüksek direnç ve açık gözenekli yapısıyla bir çok alanda etkili olarak kullanılmaktadırlar. Ortamdaki eko, uğultu ve yankı gibi ses problemlerine karşı yapılan ses yalıtım uygulamarı istenilen bir çok alanda kolaylıkla uygulanabilmektedir. Birinci sınıf malzemelerden üretilen melamin sünger yanmaz kalite sertifikalı ISO belgelidir. Ses emiciliği yanı sıra akustik düzenlemede sağlamaktadır.

Sena foam basf basotect piramit sunger 003 840x538

Birinci sınıf malzeme ile yanmazlık kalite sertifikalı ISO belgelidir. Ses emiciliğinin yanında akustik düzenleme'de sağlamaktadır. Ortamdaki echo ve yankıya karşı alınan önlem olarak kullanılabilir. Melamin köpüğün özellikleri arasında ses emici, akustik düzenleyici ve ses soğurucu özellikleri mevcuttur. Basotect süngerler akustik düzenlemenin yanı sıra ses emicilikleriyle ses yalıtımı sağlayıp yanmazlık sertifikalıdır. Basotect süngerler daha etkili ses izolasyonu sağlamak amacıyla ağır kurşun bariyer ilede uygulanabilmektedir.

Sena foam basf basotect piramit sunger 005 840x460

Basf Avrupa fabrikasında ürettiği yanmaz melamin sünger ailasinden olan akustik piramit süngerler, üstün ses yutma ve yalıtım değerlerine sahiptir.Ürün hafif ver yanmaz olmasının yanı sıra yüksek ve alçak frekans seslerde üstün performansa sahiptir. Basf basotect süngerleri nasa ve havacılık sektörü için geliştirmiştir.

Basotect yanmaz akustik piramit sunger basotect acoustic pyramid foam023

Sena foam basf basotect piramit sunger 001 840x630Sena foam basf basotect piramit sunger 002 840x630

 Sena foam basf basotect piramit sunger 004 840x456Sena foam basf basotect piramit sunger 006 840x515

telefonLOGO

ANA SAYFA

SES YALITIMI

SES İZOLASYONU

AKUSTİK SÜNGERLER

AKUSTİK KUMAŞ

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

İLETİŞİM