Akustik Yumurta Sünger, Yumurta Sünger, Yumurta Sünger Fiyatları
AKUSTİK YUMURTA SÜNGER
  • Register

Akustik Yumurta Sünger; Akustik ses düzenini sağlamak amacıyla bir çok alanda sıkça tercih edilebilen bir ses yalıtım malzemesidir. Yüksek ses emici ve ses yutucu değerlere sahip süngerler pek çok alanda kullanılabilmektedirler. Yüzeyi yumurta kutusu şeklindeki süngerler poliüretan ham maddesinden üretilmektedirler.

akustikyumurta

Yanmaz şekilde poliüretan maddeden üretilmektedir ve ses yalıtımında kullanılan etkili yalıtım yapan sünger çeşididir. Akustik ses düzenini sağlamak amacıyla sıkça tercih sebebi olmaktadır. Yüksek ses izolasyonu sayesinde pek çok alanda kullanılmaktadır. İçerisinde bulunan malzemeleri ve şekli dolayısıyla ses yalıtımında oldukça etkili bir sünger çeşididir. Akustik çözümlerden bir diğeri de yumurta süngerdir. Yüzeyi yumurta kutusu şeklinde mükemmel akustik performans sağlayan bir süngerdir. Yumurta süngerin de bariyerli modelleri bulunmaktadır ve güçlü seslerin yalıtılmasında bariyerli modeller üstün bir ses izolasyonu sağlamaktadır.

yanmazakustikyumurtasunger

Yanmazlık özelliği sayesinde yangın anında yada aleve maruz kaldığı başka durumlarda yangının büyümesini engellemektedir. Yangın sırasında set görevi görerek etrafa yayılmasını önlemektedir. Akustik yumurta sünger bir çok kullanım alanına sahip olup, diğer süngerler ile aynı özelliklere sahiptir. Sadece yüzey şekilleri farklıdır. Güçlü seslerin yalıtılmasında tek başına yeterli olmaz. Bariyerli yumurta sünger uygulandığında mükemmel performans gösterir ve ses izolasyonu sağlar. Yanmaz olması sebebiyle büyük tehlikelere engel olur. Diğer akustik süngerler gibi yumurta süngerde de ses emicilik özelliği mevcuttur. Küf ve neme sebep olmaz evlerinizde rutubet oluşturmamaktadır.

Yumurtasungerimiz

yumurta sungerler

Bu tarz süngerleri sprey boyayla boyanabilir yani istediğiniz tasarımı oluşturarak yumurta sünger uygulaması yapabilirsiniz. Yumurta süngerin uygulaması ise solid yapıştırıcı ile yapılmaktadır. Duvara solid yapıştırıcı sürüldükten sonra süngerler yapıştırılır. Kendiliğinden yapışkanlı modelleride mevcut olduğu için bu modelleri direk duvara yapıştırılabilir. Bu sünger küf tutmayan ve nemden etkilenmeyen özelliktedir. Geniş bir kullanım alanına sahiptir. Çok sık bir şekilde tercih edilen süngerdir.

akustik yumurta sungerleryumurta sungerimiz

Akustik yumurta sunger 018

Akustik yumurta sunger 017

Akustik yumurta sunger 016

telefonLOGO

ANA SAYFA

SES YALITIMI

SES İZOLASYONU

AKUSTİK SÜNGERLER

AKUSTİK KUMAŞ

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

İLETİŞİM