Akustik Piramit Sünger, Piramit Sünger, Piramit Sünger Fiyatları
AKUSTİK PİRAMİT SÜNGER
  • Register

Piramit Sünger; Siyah ve açık gri renklerde, küflenme ve koku yapmaz şekilde üretilmekle beraber kendinden yapışkanlı olan modelleri de bulunmaktadır. Ham maddesi poliüretan olan piramit süngerler kullanıldığı ortamdaki ekoyu, yankıyı ve gürültüyü yok etmek amacıyla tercih edilmektedir. Piramit süngerlerin genelde stüdyolarda kullanılmaktadır bu ortamdaki sesin kalitesini düzenlemediğinden dolayı iyi bir müzik üretilmektedir.

Akustikpiramitsunger

Akustik piramit süngerlerin tek başına yetersiz kaldığı yerlerde bariyerli modelleri de kullanılmaktadır bu modeller iki sünger arasına epdm ses bariyeri sıkıştırılması sonucu oluşmaktadır ve daha yüksek sesleri de kesebilmektedir. Bu yüzden jeneratör odası, hidrofor odası, klima odası gibi mekanlarda bariyerli piramit süngerler daha çok kullanılır.

Renkli akustik piramit sungerler 840x840

Akustik piramit sünger kullanıldığı mekandaki sesi emiş gücüyle kendini ön plana çıkaran akustik sünger tipidir. Piramit sünger diğer akustik süngerler gibi poliüretan malzemeden üretilmektedir. Ses kesim kuvveti yanmaz akustik süngerler ile aynıdır ancak kendini diğer süngerlerden ayıran özelliği yüzey formunun birçok mekanda kullanılabilir görünüme sahip olmasıdır.

Akustik piramit sunger 010 840x560

Daha yüksek ses oranları için piramit süngerin beraberinde diğer ses yalıtım süngeri veya malzemelerini tercih edebilirsiniz. Bariyerli piramit sünger hem sesin ve yankının kesilmesi hemde akustik bir görüntü oluşmasına olanak verecek bir malzemedir. Piramit sünger melamin süngerden de üretilerek farklı renk ve görünüme kavuşturulmuştur. Bu malzemeye basotect piramit sünger denmektedir.

Akustik piramit sunger 028 840x784

Akustik piramit sunger 029 840x784

telefonLOGO

ANA SAYFA

SES YALITIMI

SES İZOLASYONU

AKUSTİK SÜNGERLER

AKUSTİK KUMAŞ

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

İLETİŞİM