AKUSTİK SÜNGERLER
AKUSTİK SÜNGERLER
  • Register

Akustik Süngerler; Yanmazlık sertifikalı ilgili kurumlarca testlerden başarılı olarak geçmiş ses yalıtım süngerleridir. Yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip, yüksek performanslı akustik köpüktür. Ses emici özellikleriyle ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlarlar. Yoğunlukları nedeniyle kolay kolay yıpranmaz ve küflenme, koku yapmazlar. Ses izolasyon süngeri olarakta bilinirler. İçindeki kimyasallar zararlı atık yaratmaz.

Yumurta sunger

Sesin yalıtımında ve izolasyonunda kullanılırlar. Ses yankılanmasını engelleyen ve gürültüleri yutan yüksek ses emilim değerine sahip yanmaz köpüklerdendir. Jenaratör makine dairesi gibi yüksek gürültülü mekanik sesleri sönümlemede etlili ses yalıtımı ve izolasyonu malzemesidir. Diğer müzik sektöründe kullanılan akustik yumurta ve piramit süngerlerden iki kat daha fazla performansa sahip profesyonel bir akustik malzemedir.

Akustik_spesiyal_sunger-1032x349.jpg

Akustik sünger kullanımında özen gösterilecek bir takım noktalar bulunuyor bunlardan en önemlileri yüksek yoğunluğa sahip olmasıdır. Yüksek sıcaklığa karşı dayanıklılığıdır şüphesiz nem aldığında küflenmeyecek bir yapıya sahip olması istenen akustik süngerler ile ilgili olarak içeriğindeki yapısal bozulmaların her hangi bir şekilde bozulması ya da mevcut ses yalıtım sisteminin bozulmasının önüne geçilmesi istenmektedir. Ses emme ya da ses yutma gibi özelliklere sahip olan bu ürünümüz günlük yaşantımızda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.Restaurant, sinema, stüdyo, ofis ve akustik kabinlerde yapılacak uygulamalarda kullanılır.

ANA SAYFA

SES YALITIMI

SES İZOLASYONU

AKUSTİK SÜNGERLER

AKUSTİK KUMAŞ

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

İLETİŞİM