SOUNDTEX YANMAZ KUMAŞ
SOUNDTEX YANMAZ KUMAŞ
  • Register

Soundtex & yanmaz akustik keçe kumaşları : Ahşap perfore delikli derzli ( fugalı ) tavan duvar panellerin arka yüzeylerine preste ısıtılarak monte edilen kendinden yapışkanlı ses yalıtımı ve akustiği sağlayan ithal kumaşlardandır.Mükemmel ses yutum değerlerine sahiptir. Akustik panel yapımında kullanılan profesyonel akustik kaplama malzemedir.Made in Germany

 

soundtex logo

 

Soundtex 001

 

Akustik Ahşap Panel Arkası Akustik Soundtex Keçe Kumaş Bezi Uygulamaları - Kendinden Yapışkanlı Ürün Uygulaması

 

a1

Firmamızın Almanyadan ve Danimarkadan İthal Ettiği Nonwovens Soundtex ( Yanmaz Akustik Kumaş ) ve Fibertex Hakkında

a2

 

Soundtex Akustik Keçe Yanmaz Kumaşları Perforeli Derzli Delikli Ahşap Tavan Duvar Panellerinde Kullanılmaktadır.

 

 

Soundtex uygulamasi

 

Soundtex 004 330x381

 Soundtex nedir ? Nerede Nasıl Kullanılır ?

Firmamızın ithal ettiği , akustik performans alanında yeni bir ürün yelpazesi olan ve her bir uygulama yelpazesi için performans emici benzersiz özellikleri ve akustik ses kontrolü sunar. Fibercoustic® soundtex akustik kumaşın kullanım alanları;  duvar panelleri, asma tavan ve sert zemin altına koymak gibi uygulamalarda geniş bir yelpazede üstün ses emilimini sağlar. Daha fazla kullanım gürültü bariyerleri, otomotiv uygulamaları veya diğer OEM ekipman olduğunu.   Nonwoven gürültü azaltma uygulamaları için dokuma kumaşlarında geniş deneyime dayalı ürün yelpazesini geliştirdi. 

Soundtex Akustik Kumaş Kullanım Alanları : Akustik panel imalatlarında, ve her türlü akustik ses yalıtımına ihtiyaç duyulan okul, hastane, otel, konser salonu, toplantı salonları , kongre merkezleri gibi akustik ses kontrolüne ihtiyaç duyulan her alanda kullanılmaktadır.

Soundtex Akustik Kumaş Kullanım Şekli : akustik keçe kumaşlar kendinden etiketli / yapışkanlı olup ısıyla panele yapışmaktadır. Akustik panel imalatında kullanılan soundtex kumaşlar sıcak preste ahşap panellere yapışmaktadır, yada lokal uygulamalarda ısıyla yapışmaktadır.

Otoyol Ses Bariyerleri - Akustik Duvar Panelleri - Sinema Ekranları

a3

 

Akustik kumas soundtex fiyatlari 415x311Soundtex Türkiye Satıcısı : Akustik soundtex keçe kumaşları avrupadan ( Danimarka , Almanya ve Fransa'dan ) ithal eden firmamız, dünyanın her ülkesine bu ürünleri ihraç etmektedir. Ürün satışımız, toptan ( palet / koyteyner ) bazında ve parekende adet / rulo olarak gerçekleşmektedir.

 

Soundtex fibertex turkiye 830x495

 Akustik Kumaşların Ses Emilim Değerleri - Sound Absorption Coefficient

a4

a5

a5a6a5

a7

a8

a9

a10

Soundtex renkli akustik kece kumasi

Soundtex / Fibertex NCS, RAL veya Pantone ® Kartelası

Farklı renk sınıflandırma sistemleri vardır. 

Eğer NCS, RAL kartelası tarafından belirtilen ihtiyaç renkler olsun veya Pantone® renk kodlarından beğenebilirsiniz. Kod ile seçilen renkler çoğaltılabilir sağlar. Bu özellikle sizin renk conceptinize uygun ürün sipariş etmek istemeniz içindir.

 

Soundtex saticisi 830x534

ANA SAYFA

SES YALITIMI

SES İZOLASYONU

AKUSTİK SÜNGERLER

AKUSTİK KUMAŞ

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

İLETİŞİM