Yüzer Tavan Panelleri, Akustik Yüzer Tavan Paneli, Ses Emici Panel
YÜZER TAVAN PANELLER
  • Register

Yüzer Tavan Panelleri; Ofis ortamlarında meydana gelecek olan sesleri izole ederek daha verimli çalışmalar yapabilmenize olanak sağlayan akustik yüzer tavan paneli, boyutlarına göre fiyat değişikliklerine sahip olacaktır. Yüzer tavan panelinin uygulaması tercihinizi yapmanız ardından çok kısa bir zaman diliminde olmaktadır. akustikyuzertavanpaneli

Yüzer tavan panelleri çağrı merkezi, ofis, stüdyo, reji, spor salonu ve müzik odası gibi mekanlarda daha çok kullanılmaktadır. Kullanım amaçları ise ortamdaki yankının önüne geçmek ve kullanıldığı ortamdaki ses karışıklığının yani gürültünün ve titreşimleri ortadan kaldırmak ve daha sağlıklı bir ortam salamak amaçlı kullanılmaktadır.

akustikyuzertavanpanelleri

Akustik yüzer tavan panelleri akustik düzenleme sağlamakla beraber, ses emilim özelliğine sahip ses yalıtımı panellerinden birisidir. Yüzer tavan panellerinin içi cam yünü kaplı, dışı ise akustik kumaş kaplıdır ve dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik yüzer tavan paneli uygulandığı ortamdaki yankıyı, ekoyu ve ses karmaşasının önüne geçerek sağlıklı ve iyi bir ileşimi kurulmasını sağladığı için daha çok tercih edilmektedir. Renk seçenekleri geniştir bu da kullanılacak ortamda şık görünüm elde edilmesine olanak sağlamaktadır.

akustikyuzertavanpanelmodeli

 telefonLOGO

ANA SAYFA

SES YALITIMI

SES İZOLASYONU

AKUSTİK SÜNGERLER

AKUSTİK KUMAŞ

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

İLETİŞİM