MASA SEPERASYON PANELLERİ
MASA SEPERASYON PANELLERİ
  • Register

Masa Separatör Panel Uygulamaları

Masa Seperatör; Çağrı Merkezilerinde Karışık Seslere Son..
Call Center Çağrı Merkezi Masaları Masa Üstü Seperasyon Bölücü Paneller

Özellikle dar alanlar için ideal bir çözümler bütünü oluşturan masa arası seperatör sistemleri, kısıtlı mekanlarda verimli çalışmanın anahtarlarından birini sunar. 

Herkesin farklı bir kişiliği var... Ve herkesin yeri belirli... Bazı masada filizlenir yemyeşil bir bitki, diğerinde küçük bir oyuncak gülümser, alabildiğine sevimli,... Heder, her çalışanın kendini iyi ve huzurlu hissetmesi; zaten ödül her zaman onların güler yüzü ve yüksek verimliliğiyle geldi.

  • İsteğe göre, melamin, cam ve kumaş seçenekleriyle mekana uyum 
    sağlama özelliği

  • Panele takılabilen aksesuar alternatifleriyle personelin masa üstü çalışma 
    alanını genişletme olanağı,

  • İhtiyaca göre belirlenen ürün ölçüleri

 

Bulunduğu mekanın dokusuna uygun veya sizin özel istekleriniz doğrultusunda montajını yaptığımız seperasyon sistemlerimizle ofislere yönelik yüksek kalitede çözüm üretiyoruz. Kolay montaj yapılabilen farklı modellerden oluşan ürün yelpazemiz içerisine cam, jaluzi ,kumaş, melamin ve ahşap kaplamalı örnekleri bulundurmaktayız. Tabandan tavana kadar oda bölmeleri, açık ofis sistemlerinde kullanılan seperatörlerin seçimini siz de yapabilirsiniz. Masalar arasında ayırıcı olarak kullanılan seperatörler ve modüler seperasyon sistemleri ile ilgili konumlandırmada bütünlük sağlayabilirsiniz. Ekip çalışmasının verimliliğini düşürmemek adına yapılan işlemlerde deneyimli bir alt yapı çalışmamız var. Bunun yanı sıra elektronik malzeme kullanımında ortaya çıkan farklı görsel problemlere de çözüm sunmaktayız. Üzerine kablolama yapabileceğiniz akslar, priz koyabileceğiniz baza sistemleri, dosyalık, notluk, kalemlik, cd'lik gibi aksesuarlarla çalışma alanlarınızın genişlemesine hizmetinizdeyiz.

 

ANA SAYFA

SES YALITIMI

SES İZOLASYONU

AKUSTİK SÜNGERLER

AKUSTİK KUMAŞ

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

İLETİŞİM