HAREKETLİ BÖLME
HAREKETLİ BÖLME
  • Register

Hareketli bölme duvar size daha fazla alan yaratır. Gerektiğinde ve gerekli olduğu şekilde bir odayı bir çok odaya bölmenizi sağlar. 100 kişilik bir konferans salonu; birisi 70 diğeri 30 kişilik olabilecek şekilde iki oda haline getirilebilir. Büyük bir konser salonu aynı anda gerçekleştirilen performanslar için bir orta ölçekli ve iki küçük ölçekli salon haline gelebilir. Bir fuaye dakikalar içinde ayrı bir açık büfe odası ile bir yemek odasıne ve daha sonra tekrar fir fuayeye dönüştürülebilir. Bunların hepsi herhangi bir zorluk olmadan ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilir.

Paneller çelik veya alüminyum konstruksiyonlu olarak istenen ölçülerde üretilip, yüzeyi vinil kumaş laminat kaplanmış olarak ABDden ithal edilir.İstenirse kaplanmamış olarak sipariş edilip yaratmak istediğiniz yaşam alanı tasarımına uyacak şekilde kaplanabilir.

Geniş mekanlarda sürülebilen panellerle hızlı ve amaca uygun olarak bölünmesini sağlayan Hufcor hareketli paneller ile daha küçük mekanlar ve farklı kullanım alanları elde edebilirisiniz .Bir kaç dakika içinde toplantı odaları etkinlik odaları yemek alanları veya extra bir ofis elde edebilirsiniz.

Sürülebilen ve katlanabilen paneller, motorlu veya manuel olarak dizilebilir ve depolanabilir. Bölme, istenen seviyede ses yalıtımı sağlayacak şekilde üretilebilir. Çok sayıda paneller yan yana getirilerek muhtelif büyüklükte mekan düzenlemeleri yapılabilir.Hareketli Bölme Duvar Sistemleri ile mekanları istenilen şekilde böler, yeni mekanlar ve yeni fonksiyonlar oluştururuz. 

ANA SAYFA

SES YALITIMI

SES İZOLASYONU

AKUSTİK SÜNGERLER

AKUSTİK KUMAŞ

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

İLETİŞİM