Baffle Akustik Tavan Paneli, Akustik Sarkık Baffle Panel
BAFFLE SES YALITIM PANELLERİ
  • Register

Baffle Akustik Tavan Paneli; Farklı desenlerde ve renklerde kullanıcıların tercihine uygun olarak üretilen akustik baffle panel modelleri ve delikli ahşap karolarının arka kısımlarında da akustik kumaş olan soundtex ile kaplanabilir. Bu daha iyi yalıtım özelliği kazandırır. Ses kesici panellerin genel olarak yüzeyine çarpan ses dalgalarını panel gözeneklerine emerek ısı enerjisine dönüştürür.

baffleakustiktavanpaneli

Geriye yansıma yapan ses enerjisini azaltır. Kullanılacak olan mekana göre farklı ölçülerde üretilmektedir. Projeye göre model duvar paneller, farklı akustik performans değerlerine sahiptir. Müzik odaları, yemekhaneler, toplantı salonları, okullardaki derslikler, spor merkezleri, açık ve kapalı ofisler, fuar alanları ve ses yankılanmasının gözlemlendiği yerlerde kullanılabilir.

baffleakustiktavanpanelleri

Akustik baffle yüksek gürültüyü, ekoyu ve titreşimi emerek rahatsız edici etkenleri ortadan kaldırmak amacıyla tercih edilen akustik baffle paneller akustik düzenleme panellerinden birisidir. Akustik baffle çağrı merkezleri, iş yerleri, müzik odaları, ofisler, konferans salonları gibi mekanlarda farklı renk seçeneklerinde kullanılabilir.

baffle akustik tavan paneli

Akustik baffle panellerimiz yüksek yalıtım özelliğinin yanı sıra ortama şık bit görüntü kazandıran akustik baffle paneller ortamdaki yankılanmanın engellenmesinde ve gürültünün gidermek amaçlı kullanılan ses yalıtım panelidir. Akustik baffle uygulandığı işletmelerde makinelerin çıkarmış olduğu sesleri emerek, işletmenin çalışma kalitesinin artmasını sağlamaktadır. Ayrıca ortamın daha verimli ve sağlıklı çalışma ortamı olmasını sağlar.

telefonLOGO

ANA SAYFA

SES YALITIMI

SES İZOLASYONU

AKUSTİK SÜNGERLER

AKUSTİK KUMAŞ

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

İLETİŞİM