Akustik Paravan, Akustik Paravan Kaplama, Kumaş Kaplı Paravan Paneller
AKUSTİK PARAVAN KAPLAMA
  • Register

Akustik Paravan; Akustik paravanlar kullanıldığı ortamlara estetik ve modern bir hava katmaktadır ve mekanın bir parçası haline gelmektedir. Her iki yüzeyi de kumaş kaplı olduğu için istenilen şekilde ve istenilen yere konumlandırma olanağı sağlamaktadır. Akustik paravanlar ses geçisini ve yankıyı emdiği için iyi ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamakta ve gürültünün yoğun olduğu ortamlarda alanları istenilen şekilde bölümlendirmede kullanılan paravanlar özel sipariş üzerine üretilmektedir.

AkustikParavan

Akustik paravanların normal ebatları 600mm x 1700mm dir ve özel ebatlar da üretilebilmektedir. Akustik paravanlar eko, yankı ve gürültü gibi rahatsız edici seslerin sönümlenmesi istenilen ortamlarda kullanılabilmektedir. Akustik paravanlar kullanılacak ortamın dokusuna uygun renkte olmasıda önemli ve kullanıldığı yerdeki verimi arttıracağından dolayı tercih edilen ses izolasyon malzemelerinden biridir.

AkustikParavanlar

Akustik paravanlar kullanıldığı alanları istenildiği şekilde bölmek için kullanılan, dekoratiflik ve akustik düzenleme sağlayan akustik paravanlar farklı renk seçenekleri ile tercih edilen akustik ses izolasyon malzemesidir.

AkustikParavanlarimiz

İç yüzeyi 4 cm kalınlığında yüksek yoğunlukta cam yünü levha dan oluşan paravanların dış yüzeyleri ise akustik kumaş kaplıdır. Aluminyum çerçeve içerisine oturtulan bu paneller özel olarak imal edilmektedir. Akustik paravanlar ofis, çağrı merkezi gibi mekanlarda masalar arasında kullanılabilir. akustik kumaş kaplı modelleri mevcut olup gürültülü mekanlarda gürültü ve yankıyı engeller ve dekoratif bir görünüm sağlamaktadır.

AkustikParavanModeliAkustikParavanSistemleri

telefonLOGO

ANA SAYFA

SES YALITIMI

SES İZOLASYONU

AKUSTİK SÜNGERLER

AKUSTİK KUMAŞ

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

İLETİŞİM