AKUSTİK KUMAŞ PANEL
AKUSTİK KUMAŞ PANEL
  • Register

Akustik Panel ; Akustik Duvar Paneli 
Poz No : 04.734/A28B1   / 04.734/A28B2
20MM KAL. 95 KG/M3 YOĞ. CAM YÜN. ÖN YÜZÜ AKUS. KUMAŞ ARKA YÜZ CAM TÜLÜ AKUSTİK DUVAR PANELİ
40 MM KALINLIĞINDA 95 KG/M3 YOĞUNLUĞUNDA CAM YÜNÜNDEN, ÖNYÜZÜ AKUSTİK KUMAŞ, ARKA YÜZÜ CAM TÜLÜ İLE KAPLI AKUSTİK DUVAR PANELİ

1

Akustik panel NRC değeri olarak 0,90-1,00 değeri karşılamaktadır. Akustik panel mevcut mekanda oluşan değişken frekanstaki ses dalgalarının tavan ve duvar yüzeyine çarpması neticesinde rezonansa girmesini önleyici ve sesin net olarak duyulmasına imkan veren camyünü üzeri kumaş kaplı akustik panellerdir.
Akustik paneller, iletişim kurulacak ortamdaki ses iletişim kalitesini en üst noktaya çekebilmektedir.

ahsap kumas 1

Akustik Kumaş Panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özellikli kumaşlar aşınmaya, solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur. İstenilen renkte kumaş kaplama yapılabilmektedir.Daha çok sinema salonlarında ve genel amaçlı salonlarda ahşap akustik panellerle birlikte kullanılmaktadır.

Kaliteli kumaş üst katman, panelleri dekoratif ve şık hale getirmektedir. Yüksek yoğunluklu taşyünü levhadan yapılma iç yapı ise yangın dayanımı ve ses yalıtımı özellikleri barındırmaktadır.

Gökçe Akustik ahşap ve kumaş kaplı akustik paneller , Akustik panel firması olarak hizmet vermektedir.

Akustik panel fiyatları için iletişimden bilgi alabilir, teklif talabinde bulunabilirsiniz.

Kumaş kaplı akustik yutucu paneller Yutucu akustik panel, NRC değeri olarak 0,90-1,00 değeri karşılamaktadır. Mevcut mekanda oluşan değişken frekanstaki ses dalgalarının tavan ve duvar yüzeyine çarpması neticesinde rezonansa girmesini önleyici ve sesin net olarak duyulmasına imkan veren 20mm,40mm akustik kumaş yüzey kaplamalı malzemeden üretilmektedir.


Yüksek yoğunluktaki cam yününden üretilen akustik duvar panelleri mükemmel akustik performanslarıyla, değişik renk ve ebat seçenekleriyle, montaj kolaylığı ve darbe dayanımlı özellikleriyle, ofisler, toplantı salonları, sinema salonları, tiyatro salonları, sosyal alanlar gibi mükemmel sunmaktadır. 

Akustik Kumaş Panellerin Ön ve arka yüzeyi cam tülü kaplı yüksek yoğunluktaki levhanın görünür yüzeyi değişik renk seçenekleri mevcut olan darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmaktadır.
Ölçüler; 600x600mm - 600x1200mm - 600x1800mm 600x2000mm - 600x3000mm
Kalınlık; 20-40mm
Akustik Değeri; NRC 0,95-1,00 aralığındadır.
Yangın Dayanımı; B2 d0
Taşıyıcı Sistem; Görünür H taşıyıc, Gizli T talıyıcı, Yapıştırma

 

ANA SAYFA

SES YALITIMI

SES İZOLASYONU

AKUSTİK SÜNGERLER

AKUSTİK KUMAŞ

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

İLETİŞİM